Prosimy o przysyłanie od razu całej książki i dołączenie krótkiej informacji o autorze, danych kontaktowych (telefon, e-mail) oraz notki o tekście (opis, streszczenie).
Teksty przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną w formacie DOC. Prosimy o przysyłanie ich na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Standard techniczny przesyłanego materiału: czcionka Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5 wiersza, prosimy, aby strony były ponumerowane. Propozycja wydawnicza musi mieć co najmniej 8 arkuszy wydawniczych (jeden arkusz to 40000 znaków ze spacjami). Przyjmujemy do czytania wyłącznie prozę: powieści obyczajowe, thrillery.
Pamiętajcie Państwo, że ze względu na ilość napływających tekstów odpowiadamy tylko na wybrane propozycje. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami. Brak odpowiedzi wydawnictwa w ciągu 3 miesięcy oznacza, że tym razem nie byliśmy zainteresowani. Jeśli książka nas zainteresuje, skontaktujemy się z Państwem.
Wydawnictwo Szara Godzina 2017 | Designed By mappo.pl